Informacje

Nie słyszał bo słuchał muzyki

W miesiącu 04.2023 r. w województwie Śląskim doszło do tragicznego wypadku na torach kolejowych. Pracownik firmy budowlanej został potrącony przez pociąg w trakcie pracy na torach. Według policji i nagrań pracownik słuchał muzyki w słuchawkach i nie słyszał nadjeżdżającego pociągu.

Szkolenia

Chcielibyśmy przypomnieć, że praca na torach kolejowych jest niezwykle niebezpieczna i wymaga przestrzegania rygorystycznych procedur bezpieczeństwa. Przedsiębiorcy budowlani, którzy zlecają prace na ścieżkach komunikacyjnych, muszą wziąć pod uwagę ryzyko związane z tym rodzajem działalności. Wprowadzenie odpowiednich procedur bezpieczeństwa i szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa na budowie to klucz do uniknięcia podobnych wypadków w przyszłości.

Szkolenie sygnalisty kolejowego- aktualizacja

Od 15.06.2023 r. zostanie wprowadzone zaktualizowane szkolenie sygnalisty kolejowego. Aktualnie są prowadzone prace nagrywania kursu.

Wszystkie osoby które posiadają przeszkolenie przez naszą firmę mogą uzyskać dostęp do szkolenia aktualizacyjnego za 99 zł zamiast za 330zł..

Filmy

Potrzebujesz pomocy w BHP?

Szkolenia, badania terminy? Zapominasz, denerwujesz się??

Opieka BHP dla twojej firmu

Nie czekaj, zatrudnij Inspektora BHP do swojej firmy. Jedna opłata miesięczna, równa się wszystkie obowiązki BHP zrealizowane.
Sprawdź